Alibeaj mbledh grupin parlamentar, kush janë deputetët që marrin pjesë në mbledhje

 

Në kuadër të zgjedhjeve vendore të 14 majit, Enkelejd Alibeaj po zhvillon një mbledhje me grupin parlamentar dhe kryesinë. Report Tv ka mësuar emrat e deputetëve që po marrin pjesë.

Grupi i deputetëve

 • Eralda Tase Bane
 • Orjola Pampuri
 • Dhurata Çupi
 • Zheni Gjergji
 • Ferdinand Xhaferraj
 • Bledion Nallbati
 • Gazment Bardhi
 • Kreshnik Collaku
 • Merita Bakiu
 • Enkelejd Alibeaj
 • Selaudin Jakupllari
 • Dash Sula
 • Lefter Gështenja
 • Flamur Hoxha
 • Arbi Agalliu
 • Andia Ulliri

Kryesia dhe grupet e punes

 • Taulanta Jupi
 • Indrit Sefa
 • Roland Bejko
 • Xhemal Bushati
 • Fitim Zekthi
 • Jonila Godole
 • Taulant zeneli
 • Marash Logu
 • Indrit Sefa
 • Agron Kapllanaj
 • Endri Hasa
 • Bujar Hoxha
 • Xhemal Gjunkshi


Lajmi kryesor:

Alibeaj mbledh grupin dhe Kryesinë, i përgjigjet Berishës: I kemi kandidatët për 61 Bashkitë! Lironi selinë! 3 skenaret si do hyjnë në '14 maj'


M.Q.//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

 Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’

Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’