Amarda dhe Ermali festojnë 6-vjetorin e djalit...ja me çfarë e kanë surprizuar (FOTO)

Amarda dhe Ermali festojnë 6-vjetorin e djalit...ja me çfarë e kanë surprizuar (FOTO)

Joeli, djali i Amardës dhe Ermalit

Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi festuan ditëlindjen e djalit të tyre Joelit ditën e djeshme.

Prindërit vendosën ta gëzojnë vogëlushin duke i bërë dhuratë për ditëlindje një udhëtim në Grandland.

Për 6- vjetorin e ditëlindjes ai u argëtua në parkun e lodrave në Itali, ku çdo fëmijë do të donte të shkonte.

Çifti i njohur ka postuar foto ku shikohen duke u argëtuar bashkë me djalin, por mungonte vajza e vogël e familjes Sia, të cilën kanë vendosur ta lënë në shtëpi.

Na kapi pa 1 dhëmb ky 6 vjetori ama jemi superhappy si gjithmonë❤. Joel”, ka shkruar Ermal Mamaqi në postimin e tij.

Ora 09:47
Amarda dhe Ermali festojnë 6- vjetorin e djalit...ja me çfarë e kanë surprizuar
4/7
 • Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  Komente

  • Riva Limone: 06/03/2021 23:48

   GardaLand!!,=Parku Top DisneyLand e AquaPark në Liqenin e Gardës, në veri të Italisë!!Sh bukur!Urime,100 vjeç !

   Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

   FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?  ×

  Lajmi i fundit

  Rinovimi me Kombëtaren, Sylvinho: Ishim të barabartë në Euro 24, para kemi sfida të reja

  Rinovimi me Kombëtaren, Sylvinho: Ishim të barabartë në Euro 24, para kemi sfida të reja