Antonio Banderas infektohet me COVID: Shpresoj ta fitoj këtë luftë

Antonio Banderas

Aktori i njohur Antonio Banderas është infektuar me koronavirus dhe këtë lajm të keq e ka zbuluar në 60-vjetorin e tij. Ai thotë se është mirë, vetëm se ndihet pak më i lodhur se zakonisht. Aktori që u bë i famshëm në rolin e Zorros, thotë se këtë kohë qëndrimi në karantinë do ta shfrytëzojë duke lexuar, shkruar e bërjen e planeve për të ardhmen

“Dua të bëj publike që sot …Unë jam i detyruar të festoj ditëlindjen time të 60 në karantinë pasi jam testuar pozitiv me COVID-19. Dua të shtoj se ndihem relativisht mirë, thjesht pak më i lodhur se zakonisht dhe i sigurt se do të shërohem shumë shpejt. Shpresoj që duke zbatuar rekomandimet do ta fitoj këtë luftë. Do të përfitoj nga izolimi për të lexuar, shkruar, pushuar dhe vazhduar bërjen e planeve për të ardhmen”, shkruajti Banderas.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?

Komento

Komente

  • toni: 14/08/2020 02:07

    Aman se u kputet me rrena qe si hajn as pulat,per cudi jo vetem ky po edhe personazh te tjere pasanik dhe super te mbrojtur i ka kap virusi,e verteta eshte qe ne shkembim te nje deklarate te rrem Ton Banderit i kan lubrifiku llogarin me ca miliona euro, ha ha ha

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dosjet FinCen: Bankat e mëdha para drejtësisë për skandalet financiare