Arbri ironizon Oltën: Do qash dhe për neve si për Amosin? Kristi: Do fillojë teatri

Arbri ironizon Oltën: Do qash dhe për neve si për Amosin? Kristi: Do fillojë teatri

Banorët duke përshëndetur opinionistët

Pas darkës që pati me banorët brenda shtëpisë së Big Brother, Arbër Hajdari ka ironizuar Oltën kur ishte te dera. Teksa po shkëmbenin përqafime me opinionistët, Olta i tregoi se ka mbetur në derë shenja e saj kur qau për largimin e Amosit. Ndërsa Arbri e pyeti nëse do bëjë të njëjtën gjë për të edhe Zhaklinën. Batutën e tij e mbajti Kristi duke i thënë se do nisë teatri.

Luizi: Po bëjmë provat gjenerale se si do përcjellim të shtunën Antonetën.

Arbri: S’do qajë njeri?

Luizi: Mos u mërzitni, s’ka gja.

Olta: Duket sikur u eliminuat.

Arbri: O Zhak, mos qaj tashi…biletën e kthimit. Ne do dalim dhe unë pranoj të na qajë Olta.

Olta: Dita që qava Amosin, më ka mbetur shenja në derë.

Arbri: E kuptoj, e kuptoj. A e bën edhe njëherë tani që do dalim ne.

Kristi: Do fillojë teatri.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Policia aksion në veri të Kosovës, sekuestrohen armë dhe eksplozivë, në pranga një person

FOTO/ Policia aksion në veri të Kosovës, sekuestrohen armë dhe eksplozivë, në pranga një person