'Se të dua!' Premton të kthehet në hitin e kësaj vere! Arilena Ara sjell bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’

'Se të dua!' Premton të kthehet në hitin e kësaj vere! Arilena Ara sjell bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’

Arilena Ara dhe Alis

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun Arilena Ara ka sjellë bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’, Alis.

Kënga me titullin ‘Se të dua’, shkruar dhe kompozuar nga Petro Xhori, është një këngë e cila nuk lodhesh duke e dëgjuar dhe padiskutim do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Të shumta kanë qenë vlerësimet dhe komentet pozitive jo vetëm nga dashamirësit e këngëtarëve, por edhe nga miqtë dhe kolegët e tyre.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Emri i partisë së re? Basha prezanton ndryshimet në logon e PD-së: Demokratët Euroatlantike

Emri i partisë së re? Basha prezanton ndryshimet në logon e PD-së: Demokratët Euroatlantike