Arrestimet pas tërmetit/ Në kërkim edhe ish-drejtori i INUV-it Durrës Artur Çela

Arrestimet pas tërmetit/ Në kërkim edhe ish-drejtori i INUV-it Durrës Artur Çela

Është shpallur në kërkim nga policia për hetimet që po bëhen nga prokuroria për shembjen e godinave nga tërmeti është edhe ish-drejtori i INUV-it qarku Durrës Artur Çela.


Lajmi kryesor:

Tërmeti/ 9 ndërtues e zyrtarë në pranga! 9 në kërkim, mes tyre 2 ish-kandidatë të LSI për deputetë! 7 arratisen jashtë vendit! Akuza dhe për vrasje (VIDEO)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump i paralajmëruar? Dëshmitari: Autori ishte mbi çati, siguria nuk më dëgjoi

Atentati ndaj Trump i paralajmëruar? Dëshmitari: Autori ishte mbi çati, siguria nuk më dëgjoi