Aulona Musta shfaqet duke bërë twerk, Sara Kapo ka dy fjalë për t’i thënë (Foto)

Aulona Musta shfaqet duke bërë twerk, Sara Kapo ka dy fjalë për t’i thënë (Foto)

Moderatorja Aulona Musta dhe Sara Kapo

Aulona Musta është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare. Jo rrallë herë ajo ekspozon trupin e saj të tonifikuar dhe pikërisht për këtë gjë bëhet pjesë e mediave rozë.  Aulona është një ndjekëse e rregullt e palestrës që e ka ndihmuar të ketë trupin që ka sot dhe vetëm para pak orësh ka publikuar një video ku shihet duke kërcyer pasi ka mbaruar stërvitjen.

Postim i bërë nga Aulona Musta 

Moderatorja ka bërë edhe pak twerk, por shumë personazheve u ka bërë përshtypje pjesa e barkut të Mustës, e cila është me muskuj. Pikërisht për këtë i ka komentuar Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea. "Aulona të lutem boll se më ngeli në fyt kjo birra sa pashë ABS-at,"- shkruan Sara.

Komentet në videon e Aulona Mustës

“Hahahaha,”- ma jep mua se aq po më pihet tani,”- ja kthen moderatorja me humor.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

'Atavizëm i së kaluarës', Mesila Doda për ligjin e luftës të Greqisë: Kujton luftën e padrejtë me trauma! Ka sjellë mohimin e pronave të shqiptarëve

'Atavizëm i së kaluarës', Mesila Doda për ligjin e luftës të Greqisë: Kujton luftën e padrejtë me trauma! Ka sjellë mohimin e pronave të shqiptarëve