Aurela Gaçe jep lajmin e hidhur për fansat

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare. Ajo është cilësuar si një prej më energjikeve dhe që zotëron skenën më së mirë.

Për të gjithmonë është thënë se është një konkurencë e fortë për këngëtarët sidomos në festivale ku gjithmonë del fitimtare. Aurela ka qenë e ftuar në emisionin në ‘Kurthin e Piter Pan’ ku ka dhënë dhe një lajm të trishtë për adhuruesit e saj.

Në një moment njëri nga fëmijët  e ka pyetur Aurelën se nëse do të marrë më pjesë në festivale, por përgjigja e saj I ka habitur të gjithë.

“Më ka dalë nami kot se fitoj gjithmonë. Nuk marr më pjesë, jo sepse nuk dua. Po të ishte për mua, do të doja të rrija gjithmonë në skenë, por ka ardhur një moment në jetën time që dua ta shijoj dhe të mos kem më emocionet e konkurrimit sepse është emocion shumë i keq nuk më lë të kënaqem me skenën.”, ka treguar Aurela.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento

Komente

 • $$$&&$: 24/05/2019 05:21

  Po seshte kengetare aurela kjo berrtet kuturu thjesht se ja thot mendja te till kengetare nuk duhet te dalin nga skena pasi ze ekranin kot dhe nuk esht mire as per shoqerin shqiptare.. edhe si femer duket kur flet ska intelek fare vetem sa injoron veten e saj se me muziken ska lidhje fare .. mendoj se ben karrier vetem duke kenduar neper dasma pasi kenget shoqerohen me raki e qofte edhe kenaqen dasmoret me veprimet e aureles..

  Përgjigju
 • USA: 21/05/2019 12:43

  Nuk ke faj sepse ka nderhyre politika gjithandej po ashtu edhe tek muzika.Por ti nuk je kengetare digjitale.Qente le te lehin ti vazhdo perpara.Kur kendon edhe Leke Plepi,Stresi e shume zvarranike si keta me vjen keq qe ju duhet te konkurroni me keto majmuna.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ministrat e Brendshëm të BE-së: Kufijtë e jashtëm të Unionit rihapen më 1 korrik