'Basha është zhgënjimi më i madh', Ben Andoni: Nuk arrin të kuptojë marrëveshjen e 2008-ës

 

Ben Andoni theksoi në Studio Live se Lulzim Basha mbetet zhgënjimi më i madh në politikanë shqiptare këto 30 vite. Ai shtoi për Arbër Hitajn se Basha nuk ka nuhatje politike dhe i papërgatitur për aksion politik.

Kam frikë që ai është zhgënjimi më i madh. Basha nuk arriti ta kuptojë që marrëveshjen e 2008 nuk arrin ta kalojë por nuk arrin të krijojë një lloj frymë përtej kësaj. Përgatit një program dhe nuk llogariti që nuk do kishte vulën. Nuk ka nuhatje politike, aksion politik është i zbehtë. Bën podkaste dhe nuk është i përgatitur për aksion. Është një nga zhgënjimet më të madhe. Do ishte më mirë të mos ishte.


Lajmi kryesor:

Non-grata britanike për Berishën rikonfirmohet/ Ben Andoni në 'Studio Live': Ish-kryeministri kërkon kohë! Do të lerë në krye: Bardhi, Nokën dhe Argitën


G.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Skandali me mikrokreditë, Sejko: S’ka lidhje me firmat piramidale! BSH ka respektuar ligjin! Kreditë e këqija ishin rrezik kombëtar

Skandali me mikrokreditë, Sejko: S’ka lidhje me firmat piramidale! BSH ka respektuar ligjin! Kreditë e këqija ishin rrezik kombëtar