Basha futet 'live' me video të montuar, momenti kur ngatërrohet

Kreu i PD-së, Lulzim Basha me anë të një videoje "Live" në Facebook, ka reaguar në lidhje me deklarata e Ministrisë së Mbrojtjes për të shtuar Policinë Ushtarake në aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas.

Basha gjatë fjalës së tij ku shprehet e prezenca e ushtrisë në aeroport është e jashtëligjshme, duket se është "Live" por një detaj në mes të videos tregon se kreu i PD-së këtë video e ka inçizuar dy herë. Teksa akuzon Ramën për lidhje dhe afera korruptive, në minutën 1:08 - 1.09, Basha ngatërron fjalinë e tij dhe përmend emrin "Olsi", por më pas shkëput videon dhe e fillon me konçesionarin. Mesa duket kreu i PD-së nuk e ka patur të mundur që ta përfundojë siç duhet "video live-n".

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komedi: 10/04/2019 21:43

  O zot sa keq eshte katandisur ky njeri.....

  Përgjigju
 • sabri: 10/04/2019 20:16

  ky esht me fake se nj mall adidas kinez

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin