Basha pritet si kryetar i PD në Teatrin kombëtar/ Artistët 'brof' në këmbë, duartrokitje dhe 'Rama ik' (VIDEO)

Pas marrjes në pyetje nga prokurorët belgë, lideri demokrat Lulzim Basha ka shkuar tek teatri Kombëtar për të nënshkruar marrëveshjen e njoftuar një ditë më parë. Basha është pritur me duartrokitje nga të pranishmit në sallë. Ata kanë vijuar thirrjet 'Rama ik'


Lajmi kryesor:

Basha pritet si kryetar në Teatër/ PD nënshkruan me artistët: Pas marrjes së pushtetit shfuqizojmë ligjin për shembjen (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Kosova ashpërson masat anti-COVID, ora policore nis në 22:00, lokalet e hapura deri në 21:00! Nuk lejohen klubet e natës