Basha tregon njohuritë në gjeografi, e bën Kukësin “shtet” me vete

Ndërsa hidhte akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me tarifen e vendosur në “Rrugen e Kombit”, Basha akuzoi qeverinë se rëndon jetesën e banorëve të zonave veriore të Shqipërisë.
Por këtu Basha bëri dhe gafen e tij të radhës, duke treguar edhe “njohuritë e tij të mëdha” për Gjeografinë.
“Me taksën e vendosur në Rrugen e Kombit, kufizove numrin e kuksianëve që hyjnë në Shqipëri”, u shpreh Basha në Kuvend.
Me sa duket, kreu i PD-së, nuk e ditka se në fakt Kukësi është qytet i Shqipërisë.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ami: 30/03/2018 16:22

  Po pse bejne blla blla ne cdo vend ka tarifa per rruge une jetoj ne Detroit dhe kur shkon ne Cikago me makine do paguash Ketu ne detroit ka dhe dyqane qe duhet te paguash qe te hysh per te bere shopin

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjoleka: 30/03/2018 10:36

  Ah mor lul shal ngjitmi vetëm me vjedh e me vra di ti se për të tjerat je 0 7×7=42 po hik mor bur se le kokrën e namit po diskretitohesh çdo dit. Po as kuksin nuk njef o derdimen që i takon Shqipris o gjytyrym

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit, partia e Nard Ndokës regjistrohet në zgjedhje