Bashkëshortja e Lulzim Bashës hap arkivat për Shën Valentin, uron kreun e PD-së: Çdo ditë të dua më shumë!

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela, ka uruar kreun e PD-së me rastin e ditës së Shën Valentinit.

Aurela Basha, e cila së fundmi është bërë shumë aktive në mediet sociale, në këtë ditë të veçantë për të dashuruarit, shkruan se bashkëshorti i saj është çdo ditë shembull për të dhe çdo ditë e do edhe më shumë.

Zonja e kreut të PD-së, madje ka nxjerrë edhe një foto të vjetër nga arkivat, ku çifti Basha po shihen në sy më njerëi-tjetrin.

Me rastin e urimit, ajo ka nxjerrë një foto të çiftit bashkë shumë vite më parë.

‘Gëzuar Shen Valentinin @lulzimbasha . Çdo ditë je shembull për mua, çdo ditë të dua më shumë! #shenvalentin’- shkruan Aurela Basha.

Foto e publikuar ne Instagramin e Aurela Bashës

M.Q./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento

Komente

 • elda: 21/02/2021 22:43

  TI e dashke te shtunen ,,po argita kur e do...///

  Përgjigju
 • Nuku: 18/02/2021 18:21

  Per ty qenka shembull perdite, per mua si qytetar nuk eshte shembull pervit. Pse? 1. Ministee transporti -rruga e kombit skandali. 2. Munister i bremdshem, -4 te vrare ne bulevard 3 Kryetar bashkue - asgje totsle.

  Përgjigju
  • Miku: 18/02/2021 18:43

   Se harrove edhe cadren, qe na stresoi ne trafik edhentha qe sdo kejoj te vidhen.votat.

 • Hollandezi: 18/02/2021 18:16

  Shif dreqi si ja ben qefin me llafe.po kur shal ngjituri esht tu lef ketu e ti me ke me Holland....me ke kruhesh? Sa njerez te pa vlere jeni bere ...nuk dini cfar te shpikni me per tu dukur njerez te thjeshte e te mire por mos kujtoni se mi beson njeri o kurva njerez Dogji vodhi vrau e tani na del dhe romeo....yt te qr

  Përgjigju
  • Bobi: 20/02/2021 22:19

   Koment shume i drejte. Bravo.

 • Eri: 16/02/2021 21:04

  Ti hap edhe Rama arkivat edhe te nxjerr fotot me ato 200 gra qe ka kaluar. Po cmereni me cdo gje ye bashes se lat nam.

  Përgjigju
 • O tej: 14/02/2021 18:19

  Pirdh se lirohesh shko ne Hollande aty ku ke nenshtetsine dhe shpreh dashurine.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Në rënie LSI në Elbasan, rrezikon mandatin! PS rritet dhe mund të marrë deri në 9 mandate nga 14, PD në të njëjtat kuota