Beatrix Ramosaj përshëndet Donald Veshajn nga Dubai, ja fotoja që ka publikuar në 'Instagram'

Beatrix Ramosaj përshëndet Donald Veshajn nga Dubai, ja fotoja që ka publikuar në 'Instagram'

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, disa ditë pas daljes nga “Big Brother VIP” udhëtoi drejt Dubait për pushime. Artistja ka postuar këtë të mërkurë disa foto nga momentet e bukura dhe aventurat në shtetin arabik, ku ka shijuar udhëtim me jahtin nën pamjen mahnitëse të perëndimit.

Ndërkohë, Beatrix në një foto duket teksa bën gjestin e “Spider Man”, “fiksimin” e Donaldit. Ajo refuzoi të shkonte në darkën e organizuar brenda shtëpisë, ku do të takonte Donaldin dhe shkak u bë një koment i Salsano Rrapit dhe Ermal Mamaqit për ish-partneren e aktorit, Bora Zemanin.

Megjithatë, ajo ka vazhduar ta mbështesë finalistin dhe t’i urojë fitoren.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Shmanget tragjedia në Dhërmi, shpëtohen nga mbytja në det mrekullisht çifti e ri çek dhe fëmijën e tyre