“Bëra aksident dhe Donaldi më hoqi nga puna”, pas deklaratës së Einxhël Shkirës, reagon dëshmitarja: U ndjeva në faj

“Bëra aksident dhe Donaldi më hoqi nga puna”, pas deklaratës së Einxhël Shkirës, reagon dëshmitarja: U ndjeva në faj

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira akuzoi vëllezërit binjakë, Romeo e Donald Veshaj se e hoqën nga puna pas një aksidenti që bëri dhe iu desh të shkonte me vonesë në xhirimet e emisionit të tyre.

Pas deklaratës së moderatores në BBV, ka reaguar personi me të cilin ajo u aksidentua atë ditë. Vajza e identifikuar si Eda shkroi në një postim në InstaStory se pasi u aksidentuan po e çonte Einxhel Shkirën në xhirime dhe u ndje në faj që gjithçka ndodhi për shkak të atij aksidenti.

“Personi me të cilin ti ke bërë aksident atë ditë kam qenë unë, isha duke të çuar me makinën time në xhirime. E njoh mirë historinë dhe e di që po tregon të vërtetën.

Më kujtohet që u ndjeva në faj se mu duk dikur e gjitha ndodhi prej aksidentit që pësove me mua. Nuk është e nevojshme ti vërtetosh askujt asgjë, as për jetën tënde personale dhe profesionale”, shkroi ajo.

Postimi i dëshmitares

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë