Berisha në Parlament? Alibeaj: Ka kontribute historike, Topalli nuk donte vetë të hynte

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj u shpreh se ish-kryeministri Sali Berisha duhet të kthehet në Parlament pasi është një aset i vlefshëm për eksperiencën e tij. Ndërsa për Jozefina Topallin, Alibeaj u shpreh se ajo nuk donte vetë.

"Ka aq kontribute historike dhe politike në këtë vend sa është një kapital të cilin do e kishte zili kushdo. Topalli nuk ka dashur të ishte në Parlamentin e Shqipërisë" - tha Alibeaj.


Lajmi kryesor:

Alibeaj në Report Tv: Nuk kemi nevojë për draft! Koalicion PS-LSI? Nuk e besoj! Nuk djegim mandatet, do fitojmë! Berisha duhet në Parlament, Topalli nuk donte vetë


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19, a mendoni se rrezikojmë të mbyllemi sërish?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e gazetarit/ Djali i Remzi Hoxhës: U vra se zbuloi informacione për zhdukjen e babait tim