Big Brother/ Sara ‘pikas’ afrimitetin e Donaldit me Beatrixin: Shkoni shumë si çift!

Pamje 'të nxehta' nga BBV te Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Një afrimitet mes Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediave. Veprimet dhe raporti ‘i ngrohtë’ mes banorëve të shtëpisë më të ndjekur në vend ka lënë hapësirë edhe për komentetet ngacmuese nga banorët e tjerë. Edhe pse nuk ka pasur një deklaratë nga dy protagonistët pamjet e transmetuara nga emisioni përkëdhelje, përqafime, shikime dhe shumë të tjera kanë ‘folur’ vetë duke dhënë përshtypjen se diçka përtej shoqrisë po lind. Një deklaratë e banores Sara Berisha e ka shtuar edhe më shumë dyshimin për këtë marrëdhënie të re e cila duket se po nis në BBV. “Ju thoni se nuk ka asgjë dhe unë ju besoj, por mendoj se shkoni shumë si çift”, tha Sarah.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve