Blindohet seanca për Shullazin te Krimet e Rënda, policët me antiplumb (FOTO)

Blindohet seanca për Shullazin te Krimet e Rënda, policët me antiplumb (FOTO)

Masat e rrepta të policisë të Krimet e Rënda, efektivët me antiplumb

Te Krimet e Rënda u shty sot seanca për Shullazin dhe grupin e tij, ndërsa policia ashtu sikur ka ndodhur në të gjitha rastet e fundit, kishte marrë masa të forta sigurie duke blinduar ambientet. Report Tv solli pamjet nga gjykata ku duken një numër i lartë policësh në gatishmëri, ndërsa janë me antiplumb, por Shullazi me banden nuk ishin te pranishem. 


Lajmi kryesor:

Avokatët të papërgatitur/ Shtyhet seanca për Shullazin dhe bandën (Pretenca dha 64 vite burg)


  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër