Bora Zemani e mbyll mbrëmjen me foton më të bukur: Kur ke botën në duar

Bora Zemani e mbyll mbrëmjen me foton më të bukur: Kur ke botën në duar

Bora Zemani, moderatore

Moderatorja e njohur, Bora Zemani,është një ndër personazhet që së fundmi është komentuar pafund për jetën e saj private, pas ndarjes nga Dj vin Veli.

Ajo është nënë e një djali të quajtur Arbor. Bora gjithmonë gjen kohën për tu kujdesur për djalin dhe për të kaluar kohë me të. Para pak çastesh ajo ka publikuar një foto krah të birit. Kur mbaj botën në krahë – shkruan ajo krahas fotos.  

Postimi i moderatores Bora Zemani në Instagram 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)