Budina përlotet në studion e Report TV: Ja çfarë kishte bërë një nxënëse në Peshkopi

Gjatë turit nëpër qytete të Shqipërisë për mbledhjen e firmave për ndërtimin e Teatrit aty ku ishte dhe siç ishte, Budina kujtoi një moment në Peshkopi dhe nuk i mbajti dot lotët.

 "Jam tronditur nga një vajzë në Peshkopi në vit të parë që kishte bërë një poezi për Teatrin. Është shumë tronditëse për një brez të ri që sheh që goditen artistët", thotë Budina mes lotëve.


Lajmi kryesor:

Mblidhen rreth 14 mijë firma nga Aleanca, Budina: Nuk krijojmë parti! Ilir Meta na premtoi disa hapa që nuk i hodhi


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Opozita shqiptare dhe Rusia në një zë kundër Ramës: Shkeli rregullat duke mbrojtur Zelenskyn nga agresori

Opozita shqiptare dhe Rusia në një zë kundër Ramës: Shkeli rregullat duke mbrojtur Zelenskyn nga agresori