Burime: Kryemadhi s’do mbajë fjalim në protestë, LSI vetëm parulla kundër Ramës

Burime: Kryemadhi s’do mbajë fjalim në protestë, LSI  vetëm parulla kundër Ramës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nuk do mbajë fjalim në protestën e sotme të opozitës në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ndryshe nga protestat e kaluara kur kryetarja e LSI ka qenë protagoniste dhe është ngjitur në podium, këtë herë ajo ka preferuar të qëndrojë më e tërhequr, duke ia lënë podiumin PD-së dhe kryedemokratit, Lulzim Basha. 

Kryemadhi dhe LSI i bashkohen marshimit vetëm me parulla kundër kryeministrit Edi Rama. Kryetarja e LSI do marshojë nga selia e forcës së saj politike për t’iu bashkuar protestës në Bulevard.


Lajmi kryesor:

PD-LSI duan shkarkimin e Xhafajt, Basha: Europa ta dijë, kjo qeveri nuk përfaqëson popullin


  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Bullgari, sondazhet nxjerrin fitues partinë Gerb! Partia e ish kryeministrit Kiril Petkov, renditet e dyta

Zgjedhjet në Bullgari, sondazhet nxjerrin fitues partinë Gerb! Partia e ish kryeministrit Kiril Petkov, renditet e dyta