VIDEO/ 'Ça ishte kjo, kallash?!' Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat drejt Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kaluar ku është qëlluar me armë drejt Top Channel dhe ka mbetur i vdekur roja Pal Kola, 60 vjeç.

Momenti kur është qëlluar me kallashnikov drejt godinës së Top Channel është kapur nga transmetimi live i programit të Big Brother.

Të shtënat me breshëri të armëve janë ndjerë edhe nga banorët ne Big Brother Vip, konkretisht Qetsori dhe Kristi të cilët janë shqetësuar nga breshëria e armës.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Pse Berisha fiton vetëm në gjykatat e Shqipërisë por humb në Paris, Londër, Washington?

Pse Berisha fiton vetëm në gjykatat e Shqipërisë por humb në Paris, Londër, Washington?