Çau kordonin policor gjatë maratonë së Tiranës, kush është i riu që ekspozon makinat luksoze nga 'Rolls Royce' te 'Bentley' në rrjetet sociale  

Belind Luli i cili u shoqërua ditën e sotme nga polica se theu kordonin policia gjatë Maratonës së Tiranës duke rrezikuar jetën e vrapuese nuk është një emër i panjohur. Ai është bërë shpesh objekt i gjobave nga polica për shkak të thyerjes së rregullave të qarkullimit rrugor, si dhe ekspozon makinat e luksit të rrjeteve sociale.

Nga “Rolls Royce” , “Bentley” dhe “Range Rover” janë disa prej mjeteve të tjera super të shtrenjta që Luli reklamon, por nuk dihet ende se si i ka siguruar ato.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Theu kordonin policor duke rrezikuar jetën e vrapuesve në maratonën e Tiranës, policia bllokon makinën luksoze, shoqërohet Belind Luli, djali i biznesmenit të njohur


I.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Sulmi në Deçan, Lindita Nikolla: Krim i rëndë dhe i patolerueshëm, kriminelët meritojnë ndëshkim