Ceremonia për 28 Nëntorin, Rama nuk përshëndet kryebashkiakun e Vlorës, Lelin

 

Në ceremoninë e organizuar pak minuta më parë në Vlorë, që nisi siparin e festimeve për 109-vjetorin e Pavarësisë, ka patur edhe një 'incident' të vogël mes Ramës dhe kryebashkiakut Leli.

Rama ka kaluar pranë tij dhe nuk e ka përshëndetur, duke e anashkaluar Lelin.


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, i treti përvjetor me kremtime të kufizuara! Festimet nisën nga Vlora ku u ngrit Flamuri! Të pranishëm Rama, Meta dhe Nikolla (VIDEO)


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Tritoli te shtëpia e Dukës, Avokati: Prokuroria i ka filmimet e itinerarit të Hasanaj, por i duhet dikush formalisht në burg