Çfarë i bëri bashkë? Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Gent Hazizi bashkë në një dhomë hotelit: Nuk jam Olta unë

Çfarë i bëri bashkë? Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Gent Hazizi bashkë në një dhomë hotelit: Nuk jam Olta unë

Gent Hazizi

Një video e Monika Lubonjës nga shtrati ka trazuar rrjetin. Dhe për këtë, shkak nuk u bë thjesht postimi i aktores, por Gent Hazizi gjysmë i zhveshur nga një dhomë hoteli. Por, qetësohuni!

Aktorët janë bashkë në xhirmet e një filmi.

Pjesë nga biseda:

Monika: Gent Hazizi nuk je me Olta Gixharin ktu. Unë jam Monika

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Policia kryen kontrolle të rrepta në Banjskë të Zveçanit

VIDEO/ Policia kryen kontrolle të rrepta në Banjskë të Zveçanit