Çfarë po kurdisin Era dhe Nora Istrefi?! Dy motrat sjellin së shpejti surprizën

Çfarë po kurdisin Era dhe Nora Istrefi?! Dy motrat sjellin së shpejti surprizën

Këngëtaret, Era dhe Nora Istrefi

Era Istrefi është një nga këngëtaret që ka korrur një sukses të paparë në të gjithë botën. Pas performancës në finalen e “Botërorit”, Era solli këngën “Prisioner” dhe të premten do të vijë një bashkëpunim i ri me Koshens.

Mirëpo zëra të shumtë qarkullojnë për faktin se e vogla Istrefi këtë rradhë do të sjellë një bashkëpunim me të motrën, Norën. Burime të afërta pranë këngëtareve e kanë lkonfirmuar lajmin opër “Prive”. Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes dy motrave. Megjithatë, pritet që Era të marrë konfirmimin nga kompania me të cilën bashkëpunon, për ta publikuar këngën me Norën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Igli Tare kërkon rikthimin në punë: Kjo është blerja më e 'goditur' deri tani në Serie A

Igli Tare kërkon rikthimin në punë: Kjo është blerja më e 'goditur' deri tani në Serie A