Champions League nderime për Maradonën, 1 minutë heshtje para ndeshjeve të sotme për legjendën e futbollit

Champions League nderime për Maradonën, 1 minutë heshtje para ndeshjeve të sotme për legjendën e futbollit

Champions League ka shprehur nderimin dhe respektin për legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona duke mbajtur 1 minutë heshtje para çdo ndeshje që u zhvillua ditën e sotme.

Të parat e filluan sfidat Borussia Monchengladbach- Shakhtar Donetsk dhe Olympiacos- Manchester City dhe më pas ato të Inter- Real Madrid, Liverpool-Atalanta apo Bayern- Salzburg.


Lajmi kryesor:

Arresti kardiak i merr jetën legjendës Diego Maradona! Argjentina shpall 3 ditë zi kombëtare! Rama: Moment trishtimi për vdekjen e Mozartit të futbollit


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë