Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve (VIDEO)

Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve (VIDEO)

Dy banorët e Big Brother, Lorenc Hasrama dhe Jori janë parë shumë të afërt brenda. Ata kaluan kohë sëbashku brenda suitës pasi fituan sfidën e dhënë nga ‘Vëllai i Madh’.

Madje kur ishin në suitë, Lorenci i dhuroi puthje Jorit, ndërsa edhe janë përqafuar.

Pasi dolën nga suita ata janë parë sërish shumë të afërt me njëri-tjetin. Madje Lorenci nuk ka hequr dorë nga Jori. Sot, teksa e përqafonte dhe puthte, Jori dëgjohet t’i thotë avash, duke nënkuptuar se gjëja e tyre duhet të ‘rrjedhë’. Më pas, Lorenci e pyet nëse po e bezdis, por modelja ia kthen duke i thënë avash-avash.

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

'Rikthim në shtëpi', Vllaznia prezanton afrimin e parë në merkato

'Rikthim në shtëpi', Vllaznia prezanton afrimin e parë në merkato