'Copëzat e natyrës' mund të bëhen pjesë e look-ut tuaj të përditshëm (FOTO)

Bizhuteri në formë zambaku uji

Bizhuteritë e zgjedhura me kujdes mund të jetë një pasqyrim i botës suaj të brendshme. Për shembull, nëse ju pëlqen të vishni unaza të mëdha, gjerdan ose rrathë, prireni të jeni një person aktiv, shoqëror dhe flluskues. Imagjinoni të keni një bimë ose një gjirafë të vogël rreth qafës suaj, dhe kjo është ajo, ju e doni natyrën!

Ka shumë pjesë të tjera që mund të tregojnë atë që vërtet doni shumë thellë. Bright Side bëri një koleksion unik për lexuesit. 20 kryeveprat e bizhuterive moderne do t'ju sjellin dilema të mëdha se cilën do të zgjidhni sepse të gjitha janë të mrekullueshme.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Covid, rritet numri i infeksioneve të reja te grupmosha 20-59 vjeç