COVID-19 i merr jetën aktorit korçar! Prej ditësh i shtruar në spital

1614285542_naumtrenova.jpg

COVID-19 i merr jetën aktorit, regjisorit dhe serenatistit korçar Naum Terovës.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se prej disa ditësh ai ishte i shtruar në pavionin e sanatoriumit në spitalin rajonal të qytetit të Korçës.

Gjendja e tij shëndetësore ka qenë e rënduar ndërsa pasditen e kësaj të enjte artisti ka ndërruar jetë.

Njëherazi Naum Terova është dhe babai i nënkryetares së bashkisë Korçë Benila Terova.


Lajmi kryesor:

COVID-19 në Shqipëri/ Rekord viktimash në 24 orët e fundit, 21 qytetarë humbën jetën! Shënohen 986 raste të reja! Ndërron jetë aktori korçar


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…