Dashuria nuk njeh kufi, vetëm për të qenë pranë Kim Kardashian, ja çfarë bën Kanye West

Dashuria nuk njeh kufi, vetëm për të qenë pranë Kim Kardashian, ja çfarë bën Kanye West

Marrëdhënia mes Kim Kardashian dhe Kanye West ka shkuar deri në divorc, por si duket ky i fundit nuk do të heq dorë aq lehtë nga Kim.

Kanye ka blerë ka blerë një shtëpi 4.5 milionë dollarë përballë rrugës së shtëpisë së ish-bashkëshortes së tij, në Hidden Hills të Los Angeles.

Kanye ka shprehur publikisht dëshirën e tij për të bashkuar familjen dhe për t’u pajtuar me Kim, pavarësisht se kjo e fundit po vazhdon romancën e re me Pete Davidson.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Lufta/ Wall Street Journal: Vetëm 50 pengje izraelite janë gjallë! OKB: Mijëra familje në Gaza pa ushqim, hanë 1 vakt në 2 ditë

Lufta/ Wall Street Journal: Vetëm 50 pengje izraelite janë gjallë! OKB: Mijëra familje në Gaza pa ushqim, hanë 1 vakt në 2 ditë