Dashuria 'zhvesh' Ramën nga kostumi i kryeministrit! Publikon foto duke puthur në buzë Lindën: 10 vjet bashkë

Kryeministri Edi Rama me bashkëshorten Linda

TIRANË- Kryeministri Edi Rama është zhveshur nga kostumi i kreut të qeverisë dhe ka publikuar një foto përtej të zakonshmes...dhe këtë e ka bërë nga dashuria.

23 tetori është një ditë e shënuar për çiftin Rama, ku bëjnë 10 së bashku në krahët e njëri- tjetrin.

E për këtë Rama ka publikuar një foto teksa shfaqet duke puthur Lindën në buzë, teksa mban në krah një buqetë me lule.

1/3
B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

 • Arben: 29/11/2020 17:38

  Gezuar çiftit Rama kurse per keta jimrat dhe qobanrat kam një pyetje: ILAÇET i keni pire?

  Përgjigju
 • Arben: 29/11/2020 17:36

  Edhe me shume vite bashke çiftit Rama. Kurse per Jimin dhe qobanin një pyetje : ilaçet i keni pire ju????

  Përgjigju
 • Labi: 24/10/2020 09:03

  Edhe 100 vite bashke. Mos kini frike as nga dashuria dhe as nga puna.

  Përgjigju
 • Qobani: 24/10/2020 08:31

  Evlad hiq spo gutemi,tek Krijusi i gjithis ska problem pa zgjidhje,nese vajtust vendor,kta që po jetojn nkorriz t’huaj,e pranojn drejtsin,me jetu me hallall,të gjitha krojet në bjeshktë e nemuna do të mbushen me ujë,kemi bollë argumente,uji fitohet nuk dhurohet,Krijusi i ka tgjitha tpa shterrshme,ne duhet me ja ba hyzmetin për me i fitu

  Përgjigju
 • Jim: 24/10/2020 00:28

  Likja do kishte mbetur pa duar pa kembe e pa koke Sa here I ka futur duart je kutite e votimit!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sarandë/ Fëmija 4-vjeçar bie nga ballkoni teksa po luante, dërgohet me urgjencë në spital