Del FOTO, kush është 28-vjeçari shqiptar që u vra në Gostivar! Dëshmitari: Kur dola jashtë pashë nënën që qante sipër tij

Del FOTO, kush është 28-vjeçari shqiptar që u vra në Gostivar! Dëshmitari: Kur dola jashtë pashë nënën që qante sipër tij

1663522745_2747CCD1C5DA4DFF877496606D512800.jpeg

Vrasja e 28-vjecarit shqiptar Gent Asani ka shokuar qytetarët e Gostivarit mbrëmjen e djeshme. Ai u qëllua teksa po hynte në oborrin e shtëpisë dhe banorët që dëgjuan krismat, dolën menjëherë jashtë për të parë se cfarë po ndodhte.

Njëri prej tyre rrëfen se viktima ishte shtrirë në tokë ndërsa nëna, e dëshpëruar për tragjedinë, qante sipër trupit të tij.

“Dola në ballkon dhe pashë nënën e tij duke qarë pranë viktimës. Viktima ishte i shtrirë për toke. Vrapuam dhe bashkë me disa persona të tjerë shpejtuam ta dërgojmë në spital. Pasi e dorëzuam tek njësia e urgjencës, pak minuta më vonë na njoftuan që viktima nuk ka shenja jete”, ka treguar dëshmitari për Gostivari Sot.


Lajmi kryesor:

Vritet 28-vjeçari në Gostivar, qëllohet me plumb në kokë përpara shtëpisë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)