Del FOTO nga aksidenti në Kurbin, makina e kthyer përmbys ka përfunduar në arë, humb jetën shoferi

Del FOTO nga aksidenti në Kurbin, makina e kthyer përmbys ka përfunduar në arë, humb jetën shoferi

1679817241_52.jpeg

Kjo është foto nga aksidenti që ndodhi orët e para të mëngjesit në aksin Laç-Mamurras në afërsi të Kurbinit. Drejtuesi i mjetit Alban Miloti ka humbur kontrollin dhe makina ka përfunduar përmbys në arë. Si pasojë e aksidentit drejtuesi i mjetit ndërroi jetë, ndërsa pasagjeri mbeti plagosur.


Lajmi kryesor:

Aksident në Kurbin, makina kthehet përmbys, ndërron jetë shoferi! Në Durrës përplasen dy mjete, tre të plagosur


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Reforma ekonomike, protesta të dhunshme në Argjentinë! Policia gaz lotsjellës, dhjetëra të plagosur

Reforma ekonomike, protesta të dhunshme në Argjentinë! Policia gaz lotsjellës, dhjetëra të plagosur