Deputeti i zgjedhur Klevis Xhoxhi vijon takimet me qytetarët e Elbasanit: Faleminderit që mbështet mua dhe Partinë Socialiste

Deputeti i zgjedhur i Elbasanit Klevis Xhoxhi me familjen Bedeli

Deputeti i zgjedhur, Klevis Xhoxhi vijon takimet me qytetarët dhe familjet e Elbasanit.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, Xhoxhi gjatë paradites së sotme pati një takim dhe një bashkëbisedim të ngrohtë siç e quajti ai me familjes Bedeli.

AI e ka falënderuar familjen për mikpritjen dhe mbështetjen e dhënë për atë dhe Partinë Socialiste.

Kujtojmë që Klevis Xhoxhi, i cili do jetë një prej 8 deputetëve socialistë të Qarkut Elbasan që do ulen në Parlament në shtator.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Drejt arritjes së objektivit, arrihen 850 mijë vaksinime