Detaji që po 'çmend' rrjetin, nëna e Donaldit u shfaq e veshur njësoj si Bora Zemani

Detaji që po 'çmend' rrjetin, nëna e Donaldit u shfaq e veshur njësoj si Bora Zemani

Donaldi me nënën dhe Bora Zemani

Mbrëmjen e kaluar produksioni i 'Big Brother Vip' i bëri një surprizë aktorit Donald Veshaj. Këtij të fundit i mundësuan një takim me nënën e tij në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Ajo që ra në sy të publikut, ishte veshja e nënës së Donaldit, e ngjashme me atë të Borës. Të gjithë e kujtojmë mirë kohën kur moderatorja Zemani u fut në Big Brother dhe u puth me aktorin Veshaj.

A ishte rastësi? Si Bora në BBV, ashtu edhe nëna e Donaldit janë veshur me një këmishe me vija me tonalitete të ngjashme.

Aktori i humorit i emocionoi të gjithë kur rrëfeu se si nëna e tij ka sakrifikuar për ta, bashkë me Romeon. Donaldi tregoi se prindërit e tij kanë sakrifikuar më shumë se çka bërë ai për ta.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

I vendosën tritol në hotel, reagon Mariel Murati për Report Tv: S'kam konflikte me askënd, e kanë bërë për prishje imazhi