Dhunohen me sende të forta
dy punonjës të OSHEE 

TIRANE- Ndërsa po prisnin lidhjet e paligshme, dy punonjës të OSHEE janë dhunuar fizikisht në zonën e Laprakës në kryeqytet.

Misri Kumeria dhe Shkëlqim Bafti janë dhunuar me shkop bejzbolli dhe me grushta nga një person identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Ndërkohë autorin në fjalë Policia e Shtetit e ka shpallur në kërkim.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

‘Pas shumë lutjesh, ai i tregoi se, kryetari i Degës së Brendshme, i kishte kërkuar që të spiunonte dy shokët e tij të ngushtë…’/ Dëshmia e rrallë e, ish-të burgosurit politik