Dikur velinë, sot një nga moderatoret më të dashurat për publikun, ja si dukej Bora Zemani 17 vjeç (FOTO)

Dikur velinë, sot një nga moderatoret më të dashurat për publikun, ja si dukej Bora Zemani 17 vjeç (FOTO)

Bora Zemani

Bora Zemani sot është një prej moderatorëve më të dashura për publikun, sidomos 2 vitet e fundit për shkak të emisionit “Për’puthen”.

Si një pjesë e vajzave të ekranit edhe Bora e ka nisur karrierën e saj si velinë në emisionin “Fik Fare”.

Por a jeni kuriozë sesi ka qenë Bora në moshën 17-vjeçare?!

Bora është akuzuar shpesh për operacione plastike, po ju si mendoni ka ndërhyrë ajo?

1/2
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eva: 21/01/2022 00:30

    Mire qe bejne operacione plastike, po shkojne dhe te e njejta klinike qe i ka bere te gjitha si kukulla Barbie seri!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD