Ditë e rëndë nga COVID në Shqipëri/ Një tjetër humbje, ndahet nga jeta piktori Besim Tula

Besim Tula

Një tjetër humbje e madhe si pasojë e COVID në Shqipëri. Mësohet se ka humbur betejën me virusin vdekjeprurës piktori i njohur Besim Tula.

Mësohet se piktori Tula ka qenë i shtruar prej ditësh në spital.


Lajmi kryesor:

801 raste pozitive, 18 viktima nga COVID! Humbin jetën ish deputetët Marko Bello dhe Engjëll Dakli si dhe piktori Besim Tula


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht