Do të martohen? Romeo Veshaj zbulon planet e Borës dhe Donaldit

Do të martohen? Romeo Veshaj zbulon planet e Borës dhe Donaldit

Bora dhe Donaldi

Kur bëhet fjalë për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn të gjithë janë sy e veshë për të mësuar diçka më shumë, sidomos gjatë këtyre muajve kur dyshja është përfolur shpesh për një bebe. Po një dasmë, a është në planet e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt? Këtë e ka zbuluar Romeo.

Ndonëse janë diskutuar së tepërmi për marrëdhënien e tyre, më tepër në kohën e Big Brother Vip, kur Donaldi ishte në një marrëdhënie me këngëtaren Beatrix Ramosaj, dyshja Donald dhe Bora vazhdojë të jetojnë ditët e tyre më të mira, krah njëri-tjetrit.

Ajo që ka mbetur tani për të kompletuar marrëdhënien e çiftit është kurorëzimi i dashurisë së tyre, me një ceremoni.

Gjatë këtyre muajve janë përfolur shpesh për një bebe, por a është një dasmë në planet e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt?

Për këtë është pyetur Romeo në një intervistë gjatë dasmës së Elgit Dodës.Duke zbuluar se vetë është beqar, aktori tha se u thotë shpesh Borës dhe Donaldit të bëjnë një dasmë, por shtoi se deri tani nuk po e dëgjojnë.

“Do vdisja po të shihja Donaldin dhe Borën duke u martuar. Unë iu them shpesh ‘Pse nuk e bëni një dasmë?’ Nuk e di nëse e kanë në plan, mua nuk po më dëgjojnë. Ndoshta ma bëjnë surprizë”, tha ai.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

E paprecedentë, zgjedhjet për Universitetin e Shkodrës ende pa fitues zyrtar, dështon sërish mbledhja e KIZ

E paprecedentë, zgjedhjet për Universitetin e Shkodrës ende pa fitues zyrtar, dështon sërish mbledhja e KIZ