Doli e dyta në ‘Grande Fratello’, aktorja Beatrice Luzzi surprizon Heidin

Doli e dyta në ‘Grande Fratello’, aktorja Beatrice Luzzi surprizon Heidin

Heidi Baci dhe Beatrice Luzzi

Hedi Baci është surprizuar nga mikesha e saj Beatrice Luzzi, një nga finalistet e Grande Fratello.

Gjatë spektalit të mbrëmshëm Heidit iu tregua një një klip ku i tregohej pak a shumë si kishin shkuar gjërat në Grande Fratello, ndërsa pa se Beatrice kishte dalë e dyta në finale.

Më pas asaj iu komunikua se aktorja ka një surprizë për të.

Beatrice hyri në shtëpi duke i recituar një nga poezitë që Heidi ka shkruar.

“Të lutem mos u dorëzo”, i tha ajo Heidit.

“Nuk e keni idenë sa e vlerësoj”, i tha Heidi e emocionuar.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kapterri: 21/04/2024 09:05

    "Gallata" produksioni.Merre me long se mishi maroi.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, trafik ndarësja futet mes për mes makinës! Drejtuesja në gjendje të rëndë

Aksident i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, trafik ndarësja futet mes për mes makinës! Drejtuesja në gjendje të rëndë