'Donald dhe Beatrix nuk kanë komunikim, vetëm përqafime', Big Mama e thotë troç: Ajo vetëm lyhet dhe puthet (VIDEO)

Janë bashkë?! A janë ftohur kohët e fundit!? Donald dhe Beatrix janë çifti më i komentuar i momentit si brenda edhe jashtë shtëpisë së "Big Brotherit".

Shumë persona pretendojnë se mes tyre ka vetëm puthje dhe përqafime dhe aspak komunikim. Këtë mendim ka shprehur edhe Big Mama një nga banoret më të reja në shtëpi, por që nuk ka frikë të shpreh mendimin e saj ashtu sic është.  

"Beatrixën kurrë nuk e kam parë të pambajtur në shtëpi, por reagimi im nuk ishte në atë kuptim. Ajo u ofendua sepse erdhi dhe më pyeti: A vetëm lyhem gjithë ditën unë?”, tha Arjola.

 “Më falni që po e them, po veç lyhet e puthet me Donaldin. Unë kurrgjë nuk shoh. Po të doni mbrojeni…”, u shpreh Big Mama.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Droni i Iranit vret një punëtor amerikan në Siri, SHBA kundërpërgjigjet

Droni i Iranit vret një punëtor amerikan në Siri, SHBA kundërpërgjigjet