Kush shkon ‘kokë më kokë’ në televotim të shtunën në ‘BBV’?

Kush shkon ‘kokë më kokë’ në televotim të shtunën në ‘BBV’?

Gjashtë banorë i kanë shpëtuar telelevotimit të kaluar, ndërsa dy të tjerë do të përballen të shtunën. Egla, Romeo, Meritoni, Jetmir, Erjola dhe Françeska i shpëtuan, ndërsa të shtunën në televotim ‘kokë më kokë’ janë Liam dhe Lidi.

Mbrëmja e kaluar u shoqërua me shumë debate. Një prej tyre ishte mes Meritonit dhe Julit. Meritoni u shpreh se Juli i përmend vazhdimisht Ilnisën për ta goditur, ndërsa Juli i kërkoi llogari për shembullin e një ish-miku bixhozxhi që i ka përmendur Meritoni.

Po ashtu, Romeo dhe Egla u përfshinë në debate sa i përket pakënaqësive të banores ndaj aktorit për përzgjedhjen e saj për ta shpëtuar nga nominimi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • arsen: 18/04/2024 10:31

  amon Juli intrigant ziliqarqe nuk shikohet fare po ku ka krahasim me te madhin e te pa zevendesueshmin Luizin Ejllin genjejn veten nese tentojn te kopjojn LUIZIN fenomenin me te bukur qe kemi pa.

  Përgjigju
 • elmira: 18/04/2024 09:32

  LUIZI DHE JULI FITON GJITHMENE SHPIRTI ME I BUKUR DHE DJALI ME I MIRE LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Shefi i NATO-s në Uashington për Ukrainën

Shefi i NATO-s në Uashington për Ukrainën