Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthje, e keni parë se çfarë ka ndodhur në Instagramin e Borës?!

Bora Zemani është kryefjalë e orëve të fundit. Kjo pas konfirmimit të pëlqimit mes Donaldit dhe Beatrix. Disa u lumturuan nga ky raport, të tjerë edhe u hidhëruan. Mirëpo pas Prime të mbrëmshëm, u fshi edhe komenti “i famshëm” i Triksës ku i shkruante se dashuria e Borës dhe Donaldit e bëri atë të besonte në dashurinë e vërtetë.

"Më kujtuar se sa bukur është të dashurosh. Me zemër në dorë dje, i çmenda komshinjt duke bërtitur, love you zemër", i shkruante Beatrix-Borës.

Kush e ka fshirë? Bora vetë? Apo Beatrix? Kjo mesa duket do të mbetet një mister...

B.K./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Rama: Gjatë vitit të kaluar 43,581 fëmijë përfituan nga ceku i bebes, garantojmë bonusin edhe për 2022