Donaldi-Beatrix dhe Bora! Reagon Rudina Dembacaj: Qesha me lot për ca që bëjnë ‘moral’

Donald Veshaj dhe Rudina Dembacaj

Ditët e fundit trekëndëshi Donald-Beatrix-Bora është kryefjala e ditëve të fundit.

Fansat dhe Vip-at, të gjithë i kanë sytë nga “Big Brother”.

As aktorja Rudina Dembacaj, nuk mund t’i shpëtonte kësaj pyetje. Përmes një inststory ajo është përgjigjur në mënyrë tepër enigmatike duke folur për disa “moralistë” siç i quajti ajo, të cilët i la anonimë.

Në fakt qesha shumë kur ca njerëz bënin “moral” kundër Donaldit ndërkohë që unë i njoh nga afër e s’kanë lënë gjëëëë… Qesha me lot.

Bora yll. Trixa yll. Donaldi gjithashtu super djalë, e njoh që 19 vjeç. Ku di unë tani”- është shprehur aktorja, pa përmendur emra për ‘moralistët’.", ka shkruar ajo. 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vërtetimi i gjykatës! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës