‘Dopietë’ e Locatelli-t, mesfushori i Italisë realizon supergol! Zvicra e shtangur

52’ Manuel Locatelli është njeriu i mbrëmjes për Italinë. Mesfushori që luan për Sassuolo-n dyfishoi shifrat me një gol spektakolar nga jashtë zone, që la të shtangur portierin. Rezultati 2-0 për Italinë, me Locatelli-n që realizoi të dy golat.


Lajmi kryesor:

Euro 2020/ Italia bën spektakël edhe me Zvicrën, siguron kualifikimin në fazën tjetër! Locatelli dhe Immobile supergola kundër Zvicrës


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kosova kundërshton nismën për bashkëpunim rajonal Ballkani i Hapur, si është sipas jush ky qëndrim?×

Lajmi i fundit

John

Fauci paralajmëron rrezikun nga shtimi i rasteve me koronavirus, por SHBA nuk do futet karantinë