'Dua barazi dhe standard', çfarë vendimi mori Jetmiri pas revoltimit me Big Brother

'Dua barazi dhe standard', çfarë vendimi mori Jetmiri pas revoltimit me Big Brother

Jetmiri u shpreh i vendosur sot se donte të largohej nga Big Brother, pasi nuk ndihej i barazuar me të tjerët dhe sipas tij ‘nuk ka standard’.

Pas disa minutash sqarim me studion, Jetmiri vendosi të tërhiqej dhe vendimin tha se do e marrë ditën e shtunë.

“Në të gjithë logjikën, duket sikur ju doni të gjeni një justifikim dhe duket sikur paaftësitë që ju shihni te loja e banorëve të tjerë doni ta shikoni me faktin që kam hyrë me vonesë. Avantazhin nuk e kam përdorur dhe jam përpjekur t’i njoh personalisht. Fakti që kam qenë në Big Brother apo e kam luajtur këtë lojë, ka një tendencë për të marrë në mbrojtje një anë të medaljes.

Unë po kërkoj barazi dhe standard në konceptet e mia. Meqenëse është hapur një televotim, vendimin tim do ta komunikoj të shtunën. Faleminderit”-u shpreh Jetmiri.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ I kërkuar nga Italia për organizatë kriminale dhe trafikim narkotikësh, arrestohet 38-vjeçari

Tiranë/ I kërkuar nga Italia për organizatë kriminale dhe trafikim narkotikësh, arrestohet 38-vjeçari