Durrës/ 19-vjeçarja vrau babanë, dyshohet se u ndihmua nga vëllai i madh

 

Të tjera detaje zbulohen nga ngjarja e rëndë në Durrës, ku 19-vjeçarja Hygerta Meta vrau me armë zjarri babanë e saj Pëllumb Meta.

Burime për Report Tv dhe Shqiptarja.com bëjnë me dije se dyshohet se e reja është ndihmuar edhe nga vëllai i saj i madh. Pra, dyshohet se motër e vëlla janë bashkëpunëtor në vrasjen e të atit.

Do jenë hetimet që do të zbardhin dinamikën e plotë të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Tronditëse në Durrës/ Tre fëmijët vrasin dhe groposin të atin, arrestohen! 2 vëllezërit mbrojtën të motrën, donte ta fejonte pa dëshirë! Në hetim gruaja


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shqipëria dënon ashpër sulmin e Iranit ndaj Izraelit, Ministri Hasani: Kërcënim i rëndë për sigurinë në Lindjen e Mesme

Shqipëria dënon ashpër sulmin e Iranit ndaj Izraelit, Ministri Hasani: Kërcënim i rëndë për sigurinë në Lindjen e Mesme