Durrës, u ndërtua dy vite më parë, shikoni si është shkatërruar pallati (VIDEO)

Report Tv sjell pamje nga gjendja dramatike e një pallati 12-katësh në lagjen nr. 13 pranë UKD në Durrës që është dëmtuar nga tërmeti duke u bërë i pabanueshëm. Edhe pse është ndërtuar vetëm dy vite më parë muret janë rrëzuar e tullat kanë dalë nga vendi. Si ky pallat janë dhe shumica e banesave të dëmtuara nga tërmeti në Durrës.


Lajmi kryesor:

DËMET-SHIFRAT/ 701 objekte të inspektuara në qarkun e Durrësit, 267 të pabanueshme...mbeten dhe 7 objekte për t'u shembur


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve ne shtet do te sjelle permiresim te sherbimit dhe sigurise?×

Lajmi i fundit

John

108 vjetori i krijimit të Forcave të Armatosura, Xhaçka: Sot janë një forcë moderne që stërviten dhe arsimohen njësoj si kolegët në NATO