Durrës, vijon rrafshimi me ekskavator i hotel Lubjanës

1575217820_Screenshot1.jpg
Prej orës 14:45 vijon shembja e hotel Lubjanës në zonën e Plazhit në Durrës. IKMT po rrafshon ndërtesën me ekskavator me kujdes për të mos dëmtuar banesat e tjera dhe bizneset që ndodhen pranë.


Lajmi kryesor:

DËMET-SHIFRAT/ 701 objekte të inspektuara në qarkun e Durrësit, 267 të pabanueshme...mbeten dhe 7 objekte për t'u shembur


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: Venecia i dha të drejtë Ramës, s’përshëndeti bojkotin e opozitës